Νέος δημοτικός σύμβουλος στον Δήμο Ήλιδας ορκίστηκε την Τρίτη 1η Οκτωβρίου ο Χρήστος Παναγόπουλος , ενώπιον του Δημάρχου κ. Γιάννη Λυμ...
Ο κ. Λυμπέρης αμέσως μετά την ορκωμοσία του κ. Παναγόπουλου δήλωσε: «Καλωσορίζω στο Δημοτικό Συμβούλιο Ήλιδας τον Χρήστο Παναγόπουλο, έναν άνθρωπο που όλοι γνωρίζομε για την αγάπη που έχει για τoν τόπο μας, αλλά και την εμπειρία που διαθέτει στην αυτοδιοίκηση. Ευελπιστώ σε μια εποικοδομητική συνεργασία με κοινό στόχο την πρόοδο, την ευημερία και την επίλυση των προβλημάτων, καθώς ο ρόλος όλων μας είναι να υπηρετούμε το κοινό καλό και το θεσμό της τοπικής αυτοδιοίκησης. Εύχομαι στον κ. Παναγόπουλο καλή θητεία και καλή δύναμη στα νέα του καθήκοντα».
Η ορκωμοσία του κ. Παναγόπουλου πραγματοποιήθηκε, στο γραφείο του Δημάρχου, στο Δημαρχείο Ήλιδας.