Στο κατάμεστο δημοτικό κινηματοθέατρο της Καρδίτσας παρουσιάστηκε το Σάββατο 16 Μαρτίου η παράσταση «Οιδίπους Τύραννος» της Ομάδας θέατ...
Η απόφαση της κριτικής επιτροπής και η απονομή των βραβείων θα γίνει το Σάββατο 23 Μαρτίου στις 8.30 το βράδυ στο Δημοτικό Κινηματοθέατρο Καρδίτσας. Τα βραβεία που θα απονεμηθούν είναι αυτά της Α’ παράστασης, Β’ παράστασης, Γ’ παράστασης , Πρωτοποριακής παράστασης, Πρωτότυπης παράστασης, Μουσικού Συνόλου, Α’ Εικαστικού συνόλου, Β’ Εικαστικού Συνόλου, Ηχητικής επένδυσης. Επίσης θα απονεμηθεί και το Βραβείο Κοινού