Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η Δράση του Κέντρου Κοινότητας,σε συνεργασία με το Ειδικό σχολείο Λεχαινών. Η δράση πραγματοποιήθηκε σ...
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά την Πρόεδρο του ΚΑΠΗ Ανδραβίδας κυρία Μιμίκα Καραβίδα,τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Λεχαινών κύριο Νταντή Νικόλαο,τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Ανδραβίδας κύριο Παναγιώτη Δρακόπουλο,το Δημοτικό Σύμβουλο και Πρόεδρο Σχολικής Επιτροπής κύριο Γυφτοχρήστο Γιάννη και φυσικά τους μικρούς μαθητές και τη Διευθύντρια κυρία Τζοανοπούλου Αντωνία.
Η δράση πραγματοποιήθηκε με τη στήριξη της Αντιδημάρχου Κοινωνικής Πολιτικής και Παιδείας κυρίας Κακαλέτρη Γεωργίας.