Η Νοσηλευτική Μονάδα Κρεστένων είχε προετοιμαστεί για την μεγάλη προσέλευση στη περιοχή μας των εκδρομέων του Πάσχα και την πολύ πιθανή α...
Θα ήθελα να ευχαριστήσω από καρδιάς όλο το προσωπικό μας, ιδιαίτερα όμως το Ιατρικό και το Νοσηλευτικό προσωπικό γιατί με συνέπεια, επαγγελματισμό και υψηλό αίσθημα ευθύνης αντεπεξήλθαν στις αυξημένες απαιτήσεις της περιόδου του Πάσχα.
Σημειώνω δε ότι η Νοσηλευτική Μονάδα Κρεστένων εφημερεύει κάθε ημέρα, όλο το 24ωρο, 365 ημέρες το χρόνο,7 ημέρες την εβδομάδα!!
Είμαστε δυνατή ομάδα και θα συνεχίσουμε να προσφέρουμε το πολύτιμο αγαθό της υγείας, της ενημέρωσης, της ευαισθητοποίησης και της πρόληψης σε όλους τους πολίτες της Νότιας Ηλείας και όχι μόνο!!
Η Αν. Διοικήτρια του Γ.Ν Ηλείας
Ν.Μ. Κρεστένων
Αριστέα Παπαδοπούλου