Με ιδιαίτερη χαρά και ευγνωμοσύνη υποδέχτηκαμε και φέτος τους Γάλλους φαρμακοποιούς στην κοινότητα μας. Μια δράση αγάπης και προσφοράς π...
Όλα αυτά είναι στη διάθεση των κατοίκων της κοινότητας Μέλισσας, καθώς και άλλων συνανθρώπων μας από την ευρύτερη περιοχή, όπως άλλωστε τα προσφέραμε και τα προηγούμενα χρόνια, έτσι θα συνεχίσουμε και φέτος!
Ευχαριστώ θερμά τους Γάλλους επιστήμονες για την σπουδαία προσφορά τους και την εμπιστοσύνη τους στην κοινότητά μας και σε εμένα προσωπικά!
Η πράξη τους ας αποτελέσει φωτεινό παράδειγμα προς μίμηση και από άλλους συνανθρώπους μας που μπορούν να προσφέρουν, έστω και ένα απλό Depon, διότι κάποιοι δεν μπορούν να προμηθευτούν ούτε και αυτό.
Με εκτίμηση
Αλεξάνδρα Λυκοκανέλλου
Πρόεδρος Τ.Κ Μέλισσας