Η Δώρα Αυγέρη αντικατέστησε για περίπου επτά μήνες την Πόπη Τσαπανίδου. Ήταν, όχι απλά η εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ μα και η φωνή του Στέ...
Η Αυγέρη, παλιά στο κουρμπέτι (από την εποχή της ΕΡΤ3) δεν ήξερε τον ρόλο αλλά τον έμαθε εν μια νυχτί. Είναι απώλεια, έστω για τον σημερινό ΣΥΡΙΖΑ, η αποχώρησή της καθώς κατεβαίνει υποψήφια στις Ευρωεκλογές.
Κι από την άλλη, η… Κατερίνα Ακριβοπούλου του νέου ΣΥΡΙΖΑ: η Βούλα Κεχαγιά. Πότε ανέλαβε την «Αυγή» (που πέρασε και δεν ακούμπησε), πότε πάει σε ρόλο αντι-Αυγέρη, ουδείς κατάλαβε.
Ο Κομισάριος, γνώστης των καταστάσεων, σας υπόσχεται ότι η Κεχαγιά θα γίνει viral. Όχι μία και δύο φορές. Διότι νομίζει ότι ξέρει – αλλά υστερεί σε πολλά. Σε πάρα πολλά. Είναι λίγη.
Διαβάστε περισσότερα στο govnews.gr