Στις Βρυξέλες επενδύοντας και προωθώντας την εξωστρέφεια του δήμου, θα βρίσκεται από την επόμενη Δευτέρα ο δήμαρχος Ανδραβίδας – Κυλλήνης, ...
«Όπως έχω πει, έχουμε επενδύσει στην εξωστρέφεια, συνεχίζουμε αυτές τις προσπάθειες, είτε μέσω του πολιτισμού, είτε μέσω του τουρισμού γιατί και ο τουρισμός αποτελεί brand name για τον δήμο Ανδραβίδας – Κυλλήνης, με την τυποποίηση των αγροτικών προϊόντων και ένα πλήθος εκδηλώσεων που μπορούμε να κάνουμε για να γίνουμε και γνωστοί πέραν από τα όρια του ελλαδικού χώρου. Έτσι έχουμε προγραμματίσει πολλαπλές συναντήσεις στις Βρυξέλες την Δευτέρα και με την επιστροφή μας θεωρώ πως θα έχουμε κάποια πιο απτά αποτελέσματα για να δούμε πού μπορεί να συμμετέχει ο δήμος και το τι μπορεί να προσφέρει καλύτερα στους δημότες του», ανέφερε σε αποκλειστικές δηλώσεις του στην εφ. Πατρίς, ο δήμαρχος Ανδραβίδας – Κυλλήνης, Γιάννης Λέντζας.
www.patrisnews.com