Στις φωτογραφίες που δημοσιεύουμε, βλέπετε εργασίες που γίνονται στην είσοδο της Αρχαίας Ολυμπίας. Και είναι πολύ σημαντικές αυτές οι ερ...
Είμαστε τυχεροί, όσοι κατοικούμε σε αυτό τον υπέροχο νομό, αν και όχι ανεπτυγμένο όπως θα έπρεπε, που Αντιπεριφερειάρχης Υποδομών κι Έργων είναι ο Ηλείος Βασίλης Γιαννόπουλος.
Αν και ο κ. Γιαννόπουλος έχει την ευθύνη των έργων και στους τρεις νομούς της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας, αν και οι υποχρεώσεις του είναι ιδιαίτερα αυξημένες, όχι μόνο κάνει ότι είναι δυνατόν για την Ηλεία, αλλά συνεχώς είναι εδώ για να επιβλέπει ο ίδιος την εξέλιξη των έργων.
Ο πρώην, πετυχημένος αντιπεριφερειάρχης Ηλείας, καθόλου τυχαίο δεν είναι ότι απολαμβάνει της εμπιστοσύνης του Νεκτάριου Φαρμάκη και μέχρι στιγμής τα πάει περίφημα.
Ανθρωπος ήρεμος, χαμηλών τόνων και ακούραστος εργάτης!