Η επανεκλογή του Χρήστου Βαλιανάτου, όπως και του Σωτήρη Κακαλέτρη και μάλιστα η εκ νέου 4ετής θητεία τους στις θέσεις του Προέδρου και τ...
Κι αυτή ακριβώς η προσφορά τους επιβραβεύτηκε χθες με την ψήφο που έλαβαν από τα μέλη του Αγροτικού Συνεταιρισμού Φρούτων και Λαχανικών Σιτηρών Ελειολάδου Αμαλιάδας Νομού Ηλείας "Ομάδα Παραγωγών".
Και δεν είναι καθόλου τυχαίο ότι και οι δυο τους αποτελούν από τους πιο σοβαρούς συνομιλητές με την εκάστοτε ηγεσία του υπουργείου Αγροτικής Ανάπτυξης.