Εργαστήρι βιωματικής προσέγγισης για το ειδικό επιστημονικό προσωπικό των Κέντρων Κοινότητας Δήμου Ζαχάρως και Δήμου Ανδρίτσαινας-Κρεστένων...
Στόχοι της συνάντησης ήταν να δημιουργηθεί ένα ασφαλές περιβάλλον και να αναπτυχθεί διάλογος μεταξύ των μελών της ομάδας, ώστε να μοιραστούν προσωπικά βιώματα που «συνομιλούν» με τον προσωπικό εαυτό τους. Η όλη διαδικασία αποσκοπούσε στο συναισθηματικό μοίρασμα και την αλληλοϋποστήριξη των συμμετεχόντων.
*Το Κέντρο Κοινότητας είναι Συγχρηματοδοτούμενο Πρόγραμμα από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο στο πλαίσιο του Περιφερειακού Επιχειρησιακού Προγράμματος «Δυτική Ελλάδα 2014-2020.